O nas

O nas

Zajmujemy się usługami zwalczania gryzoni, owadów i szkodników magazynowych, dezynfekcją różnego rodzaju pomieszczeń: mieszkalnych, magazynowych, produkcyjnych, czy medycznych, a także skrzyń ładunkowych samochodów ciężarowych.

Wykonujemy usługi zgodnie z zasadami HACCP (System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli), GMP (Dobra Praktyka Produkcyjna) i GHP (Dobra Praktyka Higieniczna) wszędzie tam, gdzie zabiegi deratyzacji, dezynsekcji i dezynfekcji są konieczne dla zachowania higieny i bezpieczeństwa. Przygotowujemy dokumentację wymaganą przez Sanepid i inne jednostki kontrolujące.

W naszej ofercie znajdziecie kompleksową obsługę DDD. Prowadzimy również sprzedaż skutecznych i sprawdzonych środków do zwalczania szkodników.

Podchodzimy indywidualnie do potrzeb i wymagań każdego Klienta. Dbamy o środowisko i higienę, dlatego wykonujemy usługi z należytą starannością, sprawdzonymi środkami, które nie szkodzą środowisku. Zawsze staramy się najpierw zapobiegać i monitorować szkodniki, a dopiero później zwalczać. Mamy długoletnie doświadczenie w branży.

Zapraszam do zapoznania się z naszymi usługami. 
Dziękuję za zainteresowanie i mam nadzieję na dobrą współpracę z nami.

Proeko Serwis

+48 600 918 618
biuro@proekoserwis.pl
Proeko Serwis Sp. z o.o.
ul. Wojciecha z Brudzewa 38
62-800 Kalisz
NIP: 618-20-64-841
KRS: 0000289048
Copright ® Proeko Serwis Sp. z o.o. 2021,
Designed by Brandon Studio